Bektaş Arslan
Anfa Güvenlik Genel Müdürü

Kısa Özgeçmiş

1965 yılında Ankara İli Kalecik İlçesinde doğmuştur.
1979-1983 yıllarında Işıklar Askeri Lisesindeki eğitimini müteakip, 1987  yılında Kara Harp Okulundan Jandarma Teğmen olarak mezun olmuştur.

1987 yılından itibaren Jandarma Genel Komutanlığına bağlı çeşitli birliklerde , İlçe Jandarma Komutanlığı, Sınır Bölük Komutanlığı, Şube Müdürlüğü, Tabur Komutanlığı, İl Jandarma Komutanlığı, Güvenlik Bilimleri Kurul Başkanlığı, Teknik İstihbarat Daire Başkanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı Denetleme  Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Hassas tesislerin Korunması ve Güvenliği,  Yakın Koruma, Boru Hatlarının Korunması ve Güvenliği, Kadın ve Çocukları Koruma Kursu gibi hem yurtiçi hemde yurtdışı bir çok eğitimi başarıyla tamamlayan Arslan,  bu konularla ilgili Jandarma Genel Komutanlığı personeline eğitimler vermiştir.

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü 2019 yılında bitirmiş ve aynı yıl Kastamonu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi dalında Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

Mart 2021 tarihinde T.C. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur Yavaş tarafından Anfa Güvenlik Genel Müdürü olarak atanmıştır.

İngilizce ve Almanca bilen Arslan evli ve bir çocuk babasıdır.

 

ANFA GÜVENLİK 25 Yılı Aşkın Tecrübesi ile yanınızda...

Görev üstlenilen mahallerde uzman personel tarafından yapılan risk ve zaafiyet analizleri doğrultusunda oluşturulan güvenlik kadrosu ile etkin güvenlik hizmeti sağlamaktadır.

0 +
İŞYERİ
0 +
PERSONEL
0 +
YIL DENEYİM
0 %
BAŞARI ORANI

BASIN ODASI

Anfa Güvenlik Bülten

Aktivitelermiz hakkında basın bültenlerine ulaşabilir, yazılı, görsel ve işitsel basında kullanabilirsiniz.

Tanıtım Filmleri

Şirketimize ait tüm televizyon reklam filmlerini ve kurumsal tanıtım videolarını bu bölümden izleyebilirsiniz.

Medyada Biz

Yazılı basında ve sektör dergilerinde çıkmış tüm haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.