Hakkımızda

ANFA GÜVENLİK bir Ankara Büyükşehir Belediyesi şirketidir. Özel Güvenlik hizmeti sunmaya 1992 yılında başlayan Anfa Güvenlik 5188 sayılı yasa gereklerine göre 2005 yılında şirketleşme süreci sonrasında uzman yönetim kadrosu ve güvenlik görevlileri ile can ve mal güvenliğini korumaya yönelik güvenlik hizmeti sunmasının yanısıra kurduğu eğitim kurumuyla özel güvenlik sektöründe rol almak isteyen binlerce insanı sertifikalandıran önder ve tek kamu şirketidir.

Görev üstlenilen mahallerde uzmanlarımız tarafından yapılan risk ve zaafiyet analizleri doğrultusunda oluşturulan güvenlik kadrosu almış olduğu Temel Güvenlik Eğitimi dışında görev yaptığı alanın faaliyet konusuna uygun eğitimlerle uzmanlaştırılması öncelikli hedefler arasında yer almaktadır.

Anfa Güvenlik, Başkentin milyonlarca şehir sakininin ve misafirlerinin sıklıkla ziyaretlerine ev sahipliği yapan Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Yeşil Alanları, Eğlence Alanları, Rekreasyon alanları, Barajları, Mezarlıklarında güvenlik yönetimi tecrübesiyle güvenlik çözümleri sunarak huzuru sağlamaktadır.

Misyon,

Anfa Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri Ltd. Şti.’nin tüm faaliyet alanlarında teknoloji ve tecrübeyi birleştirip üstün görev bilinci ve ekip ruhu ile çalışarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

Vizyon,

Anfa Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri Ltd. Şti.’nin çalışanlarının üstün gayret, fedakarlık ve ekip ruhuna uygun çalışması sonucunda, hizmette mükkemmeliyeti sağlayarak, rekabet gücünü arttıran, sürekli gelişen kalitesi ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkaran bir şirket olmaktır.

Kalite politikası,

Anfa Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri Ltd. Şti.’nin verdiği tüm hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanılmakta, hizmette etkinlik, verimlilik, mükkemmelliyet ve üstün kalite anlayışı esas alınmakta, çalışanların moral ve motivasyonlarının arttırılarak sistem ve hizmette yapılacak her türlü değişim, iyileştirme ve gelişimde katkılarının alınmasına önem verilmektedir.