Hakkımızda

1992 yılında özel güvenlik hizmeti sunmaya başlayan ANFA GÜVENLİK, 30 yılı aşkın tecrübesi, uzman yönetim kadrosu ve binlerce personeliyle can ve mal güvenliğini korumaya yönelik güvenlik hizmeti vermektedir. 

Sektöründe ciddiyetin ve güvenin sembolü olan ANFA GÜVENLİK, lider bir kamu şirketi olarak kurduğu eğitim kurumuyla özel güvenlik sektöründe rol almak isteyen binlerce insanı sertifikalandırıyor.

Güvenliğin kişi, kurum ve toplumun en temel ihtiyacı olduğu düşüncesinden hareket ederek kaliteli güvenlik hizmetinin nitelikli eğitimden geçtiğini kabul eden ANFA GÜVENLİK, uzman eğiticilerden oluşan bir kadroyla nitelikli eğitimler vermektedir.

5188 sayılı yasa kapsamında eğitim gören kursiyerler, uygulanan sınavlarda %98 başarı elde etmiştir.

Çalışmalarında ödül, kıdem ve liyakat sistemiyle hakkaniyet ve adalet prensiplerini esas alarak hareket eden ANFA GÜVENLİK hizmet içi eğitime tabi tutulan personelinin moral, motivasyon ve verim yönünden olduğu kadar fizikî ve düşünsel yönlerden de bilgi birikimlerine önem vermektedir. 

Görev köpekli güvenlik hizmetlerinden su üstü devriye ve güvenlik hizmetine, motorlu devriye güvenlik hizmetinden spor, aktivite ve tesis güvenliği hizmetlerine kadar birçok alanda uzmanlaşmış personeliyle yeşil alanlar, parklar, mezarlıklar, barajlar, spor tesisleri ve stratejik tesislerde güvenlik hizmeti sağlayan ANFA GÜVENLİK, huzurlu bir kent hayatı için profesyonel bir yaklaşımla çalışmaya devam etmektedir. 

Koruma ve Güvenlik Hizmeti almak isteyen özel sektör, kamu kurum ve kuruluşlarına danışmanlık hizmeti vererek daha huzurlu ve güvenli bir ülke olma yolunda katkı sağlayan ANFA GÜVENLİK, Kalite Yönetim Sistemi’ne göre faaliyetlerini sürdürmektedir.

ANFA GÜVENLİK 30 Yılı Aşkın Tecrübesi ile yanınızda...

Görev üstlenilen mahallerde uzman personel tarafından yapılan risk ve zaafiyet analizleri doğrultusunda oluşturulan güvenlik kadrosu ile etkin güvenlik hizmeti sağlamaktadır.

0 +
İŞYERİ
0 +
PERSONEL
0 +
YIL DENEYİM
0 %
BAŞARI ORANI

BASIN ODASI

Anfa Güvenlik Bülten

Aktivitelermiz hakkında basın bültenlerine ulaşabilir, yazılı, görsel ve işitsel basında kullanabilirsiniz.

Tanıtım Filmleri

Şirketimize ait tüm televizyon reklam filmlerini ve kurumsal tanıtım videolarını bu bölümden izleyebilirsiniz.

Medyada Biz

Yazılı basında ve sektör dergilerinde çıkmış tüm haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.